Menu

Až sto druhů poppers

20.12.2018 - Výrobky
Až sto druhů poppers

Ověřené produkty z Německa, Ameriky, Japonska nebo Anglie. Až sto druhů popper je k dostání ve verzi menších či větších lahviček. Vybírat si můžete obsah do 10 ml nebo větší od 15 do 30 ml.

láska

Všechny světové značky na jednom místě
U nás najdete poppers lahvičky od všech známých světových značek. Mezi nejznámější patří například typ Rush. U nás je k dostání jako Ultra Strong Rush pouze za 189Kč. Dalším druhem tohoto typu lahvičky je Rush Liquid Incense. Rush Ultra Strong je typ, kterého se ve světě prodá denně miliony lahviček https://www.euforikum.cz/5-poppers-10ml.

Jeden v akci

Využijte všech možných a dostupných slev. Výhodná je koupě produktů v naší speciální nabídce „jeden v akci“. Nakoupíte výhodně a za skvělé ceny. Vždy jsou zde k dispozici produkty za mimořádné ceny.
Ceny se v této akci pohybují až o 40% levněji než je běžná čili klasická cena. Pokud využijete těchto nabídek, jistě vyzkoušíte i něco nového. Produkty jsou stále ověřené a kvalitní, ale za báječnou cenu.

  1. Přeprava

Zboží balíme do pěnových obalů nebo do bublinkových obálek, aby nedošlo k poškození. Víme, jak mohou být lahvičky náchylné na poškození a proto se tímto způsobem opravdu dobře jistíme, aby nedošlo k nežádoucímu vytečení nebo jakémukoliv dalšímu poničení. Produkty jsou vždy baleny do diskrétní zásilky, takže navenek nejde poznat, kdo zásilku posílá nebo co je v ní obsaženo. Diskrétnost je naše přednost, díky které se k nám zákaznici rádi vracejí.

svoboda

  1. Komunikace

Naše internetové stránky jsou plnohodnotným poskytovatelem celkové nabídky, proto s námi můžete komunikovat formou ONLINE nebo také pomocí telefonu. Jsme na příjmu pro telefonní hovory, takže nám můžete zavolat nebo nás kontaktovat online. Rádi sdělíme potřebné informace.