Menu

Dieta, která přináší výsledky i dobrou náladu

21.3.2019 - Výrobky
Dieta, která přináší výsledky i dobrou náladu

Mnoho dietních programů končí většinou stejně. Prvních pár dnů máme obrovskou radost, protože se nám konečně podařilo shodit nějaké to kilo a další dny nevěřícně kroutíme hlavou nad údajem, který na nás svítí z naší osobní váhy.

tělo

Je to jednoduché. Dietní programy, které jsou zaměřené na rychlé hubnutí, redukují hmotnost především ze svalové hmoty. A tím pádem se po skončení opět váha vrací na původní parametry.

Podkožní tuk je přesně to, co nám většinou dělá největší starosti.Je totiž viditelný. Ale měli bychom si dělat spíše starosti s tukem útrobním. Ten totiž může ohrozit naše vnitřní orgány.

Výsledky jsou rychlé a zaručené

Když profesor George L. Blackburn zjistil, jakým způsobem lidský organismus spaluje uložené tuky, byl už to jen krůček k takzvané bílkovinné neboli proteinové dietě. V těle se totiž nastaví ketóza a v ní vzniklé ketolátky plně nahrazují sacharidy. Tím pádem není nutný jejich přísun z potravin.

bříško
Díky speciálně připraveným jídlům můžete počítat se skutečně velice pestrým jídelníčkem. A dobrá nálada k vám přijde nejen proto, že půjdou kilogramy dolů, ale také proto, že se vaše tělo zbaví díky programu i toxických látek. Tím pádem se budete cítit mnohem lépe. A věřte, že tento efekt na vás pozná i okolí. První výsledky se dostaví už po několika dnech.