Menu

Letáky, které nikomu neuniknou

27.9.2019 - Služby
Letáky, které nikomu neuniknou

Jestliže chcete lidi okolo upozornit na svůj nový obchod, na svou senzační akci anebo na nějakou jedinečnou nabídku, zkrátka když chcete upoutat pozornost široké veřejnosti a sdělit jim nějaké informace, pak si musíte zvolit to správné médium, které vám s tím pomůže. V případě, kdy vám jde o plošné rozšíření nějaké konkrétní informace, jsou ideálním propagačním materiálem letáky. Ty se v krátké chvíli dostanou do všech stránek, a to, co chcete ostatním sdělit, už nikomu neunikne.
Na tento typ propagačních materiálů se vyplatí vsadit i z toho důvodu, že je rychlý a cena tisku letáků je naprosto bezkonkurenční. Uvidíte, že se bude jednat o tu nejlepší nabídku, na jakou na trhu narazíte – na ideální poměr skvělé ceny a bezkonkurenční kvality.
slevová akce – 20 %
Navíc, tisk letáků přes internet vám nabízí také celou řadu dalších výhod.
Patří k nim i to, že svou objednávku můžete provést kdykoli, kdy se vám to bude nejvíce hodit. Nemusíte se proto omezovat žádnou otevírací dobou, ani parametry vaší zakázky. To, jak konkrétně bude výsledek vypadat, záleží jen na vás.
Každý den v týdnu, každou hodinu je pro vás k dispozici online objednávkový formulář, ve kterém si navolíte takové parametry tisku, o jaké máte zájem. Ať už se jedná o formát produktu, typ papíru, barevnost, počet kusů anebo jiné konkrétní požadavky. Výsledný vzhled zakázky můžete flexibilně měnit až do chvíle, kdy s ním budete maximálně spokojeni. A to samé platí i o cenové nabídce, která se bude pružně měnit podle toho, jaké si navolíte parametry zakázky. Výsledný produkt tak můžete vybírat nejen podle jeho vzhledu, ale třeba i podle toho, kolik vás to celé bude stát.
reklama na coca colu
Samozřejmostí je vysoká rychlost dodání, a to až na konkrétní vámi zadané místo, ať už zakázka poputuje k vám domů anebo na vaše pracoviště.
A za pár dní už budou všichni lidé ve vašem okolí vědět, co jste jim chtěli sdělit.