Menu

Profesionální vybavení dostupné i kutilům

1.12.2018 - Výrobky
Profesionální vybavení dostupné i kutilům

Obrábění dřeva je zábava, a to hlavně tehdy, když má řemeslník k dispozici kvalitní nástroje. Ve světě dokončovacích operací je možné najít nejrůznější nářadí a zařízení, avšak jedním z těch nejoblíbenějších je i talířová bruska. Jaký je pro to důvod?

kovoobrábnění

Kde tohle zařízení najde uplatnění? Určitě v každé dílně, která jej bude vyžadovat, jenže jak to řemeslník pozná? Pokud chcete brousit přesně, pak určitě využijete talířovou variantu tohoto zařízení, neboť zde se uplatňuje pracovní stůl. To je velký rozdíl oproti pásové variantě nebo kombinovaným zařízením, kde je pracovní stůl dostupný právě u kotouče. Díky tomu je možné obrábět a tvarovat velmi přesně.

talířová bruska

Uplatnění je velmi bohaté

Je zřejmé, že tohle zařízení se stane vaším oblíbeným, a to bez ohledu na to, zdali zvolíte kombinované zařízení nebo bude vaším cílem pouze samotná kotoučová bruska.
V každém případě totiž dostanete možnost dokončovat nejenom dřevo, ale také další materiálu, jako jsou hliníkové slitiny nebo třeba umělé hmoty či speciální druhy skel. Investice do tohoto zařízení proto nepřijde vůbec vniveč.