Menu

Šedý kámen povýší váš interiér k dokonalosti

25.4.2019 - Výrobky
Šedý kámen povýší váš interiér k dokonalosti

Současným interiérům vévodí šedá. Právě šedá barva je hitem posledních let a najdete ji proto jak v exteriérech, tak v interiérech budov. Pokud tedy chcete jít s módou a sázíte na aktuální trendy, neměla by u vás v interiéru chybět. A rozhodně tak neprohloupíte – šedá barva dodá vašemu interiéru hloubku, zajímavé světlo a nádech romantiky. Jde pouze o to vymyslet, jak ji do interiéru zařadit tak, aby to nepůsobilo lacině a prvoplánově, protože nad bytovým designem je potřeba uvažovat.

obklad

Když chcete do svého bytu zařadit šedou, rozhodně byste to neměli udělat pouze tak, že všechny stěny omalujete šedivou barvou. Takovou proměnu vašeho bytu byste nakonec neocenili ani vy, ani vaše návštěvy. Na šedou barvu je potřeba jít chytře a rafinovaně a volit takové materiály, v jejichž pojetí dostává šedá barva nový rozměr.

Krásný a ušlechtilý materiál, který dokáže šedou barvu povýšit na nepřekonatelný zážitek, je kámen. V jeho podání dostává šedá barva naprosto jiné rozměry a hloubku, protože můžete volit jak z desítek odstínů různé intenzity, tak i z různě intenzivních odlesků. I tmavý leštěný kámen váš interiér rozzáří, tím spíše, pokud na něj správně namíříte bodová světla.

kamený obklad

A kámen můžete v interiéru využít na sto způsobů. Velice oblíbené jsou různé kamenné obklady – můžete je využít na stěny i na podlahy, jako obkladové desky do kuchyně či pracovní desku kuchyňské linky.
Kámen v kuchyni navíc oceníte nejen z estetického, ale také z pracovního hlediska, neboť se vám v jeho společnosti bude skvěle vařit. Když si jako pracovní desku zvolíte kámen umělý, tak můžete rovnou zapomenout na dřevěné prkénko. Technický kámen snáší prudké změny teploty, a takže ho nerozhodí ani rozpálená pánev, je dokonale mechanicky i chemicky odolný, a protože není pórovitý, netrpí ani nasákavostí a přejímáním cizích pachů.

Tu zázračnou změnu ve vaší kuchyni pocítíte všemi smysly – kámen je krásný na pohled, příjemný na dotek a na nepříjemný zápach z kuchyně můžete zapomenout!