Menu

Vlastní loď? Proč ne?

24.5.2019 - Výrobky
Vlastní loď? Proč ne?

V poslední době stále častěji vídáme na našich silnicích nejen zahraniční, ale i tuzemské výletníky, jak za svým osobním autem táhnou přívěs s naloženýmmotorovým člunem. Tento rekreační sport (nebo spíše zábava) je totiž u Čechů stále oblíbenější.

Někteří zákazníci váhají, zda zvolit laminátový anebo nafukovací člun. Záleží na tom, kde a jak často ho budete využívat.

Velkou výhodou je, že jsou tyto loďky většinou bezúdržbové, a tak nemusíte zbytečně ztrácet hodiny a hodiny ošetřováním a opečováváním. Laminátové lodě mají podle majitelů velice dobré jízdní vlastnosti. Motor je zcela adekvátní jak samotnému člunu, tak i potřebám „kapitána“ lodi.

motorový člun

Chvíli pohoda a chvíli dobrodružství

Laminátové čluny jsou vhodné pro rekreační účely, pro sportování anebo i rybaření. Moci relaxovat daleko od břehu (a hlavně na chvíli daleko od lidí) je v naší uspěchané době snem mnoha z nás. Tak proč si ho nesplnit?

Motorové čluny si turisté vozí také do zahraničí k moři. Stačí si zjistit, kde s tím nemají úřady žádný problém a můžete směle vyrazit na dovolenou. Zážitek z jízdy po mořské hladině na vodních lyžích je něco úžasného. Pokud se Vám zdá, že je člun za auto příliš těžký, pak zvolte lehčí variantu. Některé typy se totiž dají vozit i za malým autem na nebržděném vleku.